Sukcesy markowianek w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 8 listopada 2011    15:23

mok_1645Laureaci konkursu "Marecka Jesień Poezji 2011" zorganizowanego przez Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zostali zakwalifikowani do finału III Powiatowego Konkursu "SPOTKANIE Z TWÓRCZOŚCIĄ ks. JANA TWARDOWSKIEGO", zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Ząbkach w dniu 26 października 2011 o godzinie 10.00.  Nasi reprezentanci byli znakomicie przygotowani i ku naszej ogromnej radości odnieśli w konkursie powiatowym duży sukces!
Sylwia Girguś zdobyła I miejsce ex ex equo w recytacji w kategorii szkół podstawowych a w kategorii gimnazjów wyróżnienie w recytacjach zdobyła reprezentująca Marki Sylwia Figurska.
Warto także podkreślić wspaniały występ Małgorzaty Godlewskiej , która zdobyła III miejsce wśród gimnazjalistów w kategorii Teatru Jednego Aktora.
Wszystkim mareckim uczestnikom konkursu i ich pedagogom serdecznie dziękujemy za wielki wkład pracy i zaangażowanie a naszym laureatom raz jeszcze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

MOK w Markach

[gallery order="DESC"]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry