Nasz klub ma już trzy lata!

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 9 listopada 2011    14:58

Nie tak dawno obchodziliśmy rocznicę trzech lat istnienia Młodzieżowego Klubu Socjoterapeutycznego "Otwarte Serce".Dla wychowanków klubu było to ważne wydarzenie! Tyle się działo do tej pory,... i tyle nadal się dzieje w placówce!

PA140074m

Na uroczystości wychowankowie przed zaproszonymi gośćmi mogli się "pochwalić" swymi osiągnięciami. Zaprezentowali artystyczny program wykazując m.in. swoje talenty muzyczne. Gra na gitarze klasycznej, elektrycznej, perkusji, a także śpiew piosenek naprawdę robiły wrażenie!

PA140046m

Na rocznicy wychowankowie klubu otrzymali również dyplomy podsumowujące ich zaangażowania i osiągnięcia. Na koniec był tort i świętowanie.

Dziękujemy wsparciu ze strony Urzędu Miasta Marki, Powiatowi Wołomińskiemu oraz Mazowieckiemu Centrum Polityki Społecznej, dzięki któremu nasz Młodzieżowy Klub Socjoterapeutyczny "Otwarte Serce" działa, a młodzież się rozwija.

Urszula Głowacka

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry