Dotacje unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Piotr Matusiak UMMarki

 15 listopada 2011    22:47

powiatherbStarostwo Powiatowe w Wołominie wraz z warszawską Akademią Leona Koźmińskiego zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektu Przedsiębiorczość w sektorach kreatywnych, które odbędzie się 18 listopada br. o godz. 17.3o w Starostwie Powiatowym w Wołominie. Przedsięwzięcie skierowane jest do mieszkańców gmin: Dąbrówka, Klembów, Kobyłka, Marki, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Ząbki, Zielonka.

Projekt Przedsiębiorczość w sektorach kreatywnych jest ukierunkowany na stymulowanie rozwoju nowych, intensywnie rozwijających się firm z tzw. sektorów kreatywnych. Sektory kreatywne obejmują główne dziedziny kultury oraz przemysł bezpośrednio lub pośrednio związany z kulturą. To m.in. produkcja audiowizualna, design - projektowanie mody, grafiki, wnętrz, przedmiotów użytkowych, architektura, rynek sztuki i antyków, gry komputerowe, rękodzieło, film i muzyka, teatr i taniec, publikacje i działalność wydawnicza.

O szczegółach projektu, kryteriów naboru oraz procedury rekrutacyjnej zainteresowani dowiedzą się na spotkaniu w Starostwie Wołomińskim: 18.11.2011 r., godz. 17.30, Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego w Wołominie ul. Prądzyńskiego 3 Wołomin.

Więcej:www.powiat-wolominski.pl

Wydział Spraw Społecznych UM Marki

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry