Jubileusz XXV-lecia Klubu Seniora w MOK w Markach!

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 17 listopada 2011    17:25

2011-11-24_15-lecie_klubu-seniora_mok-w-markachMARECKI OŚRODEK KULTURY im. Tadeusza Lużyńskiego serdecznie zaprasza w czwartek 24 listopada 2011 o godz. 16.00 na uroczysty JUBILEUSZ XXV-LECIA KLUBU SENIORA (1986-2011). W programie: "NASZYCH WSPOMNIEŃ CZAR" - krótka historia mareckiego Klubu Seniora, "PĘC ZE ŚMIECHU!!!" - SATYRA I PIOSENKA z akompaniamentem gitary:RECITAL RYSZARDA MAKOWSKIEGO, współzałożyciela kabaretu OT.TO, TORT URODZINOWY Z LAMPKĄ SZAMPANA, SPOTKANIE Z ZAPROSZONYMI GOŚĆMI. Zaproszenia w cenie 10 zł do odbioru w sekretariacie MOK.

RYSZARD MAKOWSKI, znany i ceniony satyryk, wokalista i gitarzysta, wywodzi się z ruchu studenckiego lat osiemdziesiątych, zdobywał liczne nagrody na Festiwalach Studenckich, w latach dziewięćdziesiątych współtworzył kabaret OT.TO, obecnie współpracuje z kabaretem "Pod Egidą". Pisze książki - "Miłość czy sport" i "Miłość czy pieniądze", publikuje w prasie (ostatnio "Uważam Rze"), współpracuje z Radiem Wnet, Radiem Warszawa i Radiem Łomża, największą jednak jego siłą są spotkania z publicznością. Piosenki Ryszarda Makowskiego są różnorodne tematycznie. Od piosenek o Warszawie, przez utwory liryczne do satyr, nie wyłączając politycznych. Wszystkie łączy wrażliwość słowa i niebanalna obserwacja rzeczywistości. Autor cały czas powiększa swój bogaty repertuar, więc każdy jego występ ma elementy premiery. "Pęc ze śmiechu" to płyta kabaretowa z autorskimi piosenkami Ryszarda Makowskiego.

2011-11-24_15-lecie_klubu-seniora_mok-w-markach

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry