Forum Inicjatyw Pozarządowych Powiatu Wołomińskiego ?FIP 2005?

Krzysztof Bychowski

 3 października 2005    10:00

Powiat Wołomiński, Gmina Zielonka, oraz Zielonkowskie Forum Samorządowe zapraszają wszystkich działaczy organizacji pozarządowych i przedstawicieli samorządu terytorialnego na:
Forum Inicjatyw Pozarządowych Powiatu Wołomińskiego ?FIP 2005? które odbędzie się 8 października (w sobotę) na terenie Gimnazjum Miejskiego w Zielonce o godz. 10.00.

W programie:
Godz. 10.00 ? Wykład na temat współpracy samorządów z organizacjami pozarządowymi połączony z dyskusją na temat • sytuacji III sektora w powiecie. Prowadzi Jan Bazyl z Federacji MAZOVIA
Godz. 11.30 ? Przegląd ciekawych inicjatyw pozarządowych z terenu Powiatu Wołomińskiego.
Godz. 13.00 ? Do wyboru trzy szkolenia na temat:
• Tworzenie i realizacja Programu Współpracy gminy z organizacjami pozarządowymi- prowadzi Grzegorz Grabowski z Zielonkowskiego Forum Samorządowego
• Jak współpracować z samorządem - teoria i praktyka dla organizacji pozarządowych. Prowadzi Krzysztof Napiórkowski z Urzędu Miasta w Zielonce
• Współpraca organizacji pozarządowych z samorządami przy rozwiązywaniu lokalnych problemów społecznych ? prowadzi Grażyna Gnatowska z Centrum Aktywności Lokalnej.

Szkolenia odbywają się równolegle.Osoby wyrażające chęć wzięcia udziału w szkoleniach oraz zorganizowania stoiska patronackiego dla swojej organizacji (miejsce spotkań, stolik na ulotki itp.) proszone są o przesłanie e-mailem (biuro@forumzielonka.org.pl) lub faksem (761 11 55) zgłoszenia z listą nazwisk i zapotrzebowaniem. Na każde szkolenie można zgłosić do dwóch osób ? w sumie dla jednej organizacji maks. 6 miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w Forum oraz szkoleniach jest bezpłatny! Dla wszystkich uczestników przewidziany jest bufet kawowy! Dla uczestników szkoleń przewidziano materiały pisemne!

Kontakt z koordynatorami -e-mail: biuro@forumzielonka.org.pl - tel. 761 11 55 - kom. 604 201 765

Sponsorami uroczystości są :
Trust for Civil Society,
Fundacja Partnerstwo dla Środowiska,
Fundacja Batorego
Oraz Wojewoda Mazowiecki

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry