TPM CUP'08 - o turnieju, jak zgłosić zespół?, karta zgłoszeń oraz regulaminy.

Mikołaj Szczepanowski UMMarki TPM

 13 października 2008    19:38

TPM CUP'08 to już drugi turniej w piłce halowej o randze Mistrzostw Miasta. Pierwszy rozegrany był w ubiegłym roku w dniach 15-16 grudnia. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 100 zawodników grających w 16 zespołach. Po rozegraniu 44 meczy puchar do góry wznieść mogła drużyna Hortus Art Marki.

Edycja '08 będzie pod wieloma względami lepsza - więcej meczy, wiecej drużyn i oczywiście organizatorzy liczą na jeszcze wyższy poziom rozgrywek. Za organizacje rozgrywek odpowiedzialni są członkowie Towarzystwa Przyjaciół Marek (od skrótu tej nazwy powstała nazwa turnieju TPM CUP) - koordynatorem rozgrywek jest Mikołaj Szczepanowski, w organizacji biorą udział Radosław Dec, Krzysztof Bychowski, Filip Rżewski, Maria Krzyżanowska,Katarzyna Ziemiańska-Dec, Marek Szczepanowski, Przemysław Paprocki, Marcin Brzeziński i Paweł Jaczewski.

Na dzień dzisiejszy organizatorzy przygotowali ponad 30 miejsc dla zespołów. Procedura zgłoszeń do turnieju jest następujaca:
1. Telefoniczne lub e-mailowe (mikolaj@marki.net.pl, 509067613) wyrażenie chęci wzięcia udziału w turnieju. Należy podać nazwę drużyny oraz imię i nazwisko kapitana. W tym momencie następuje rezerwacja miejsca dla drużyny na okres 7 dni.
2. Wysłanie e-mailem wypełnionego pliku zawodnicy.xls (dostępny pod spodem) na adres mikolaj@marki.net.pl, rezerwacja zostaje przedłużona do 14 dni, jednak nie dalej niż do 13 listopada.
3. Dostarczenie wypełnionej karty zgłoszeniowej (plik dostępny pod spodem) wraz z zaliczką i kaucją do Karczmy u Bociana ul. Jutrzenki 2

Oczywiście można pominąć pierwsze dwa kroki i od razu przynieść kartę zgłoszeń, pierwsze dwa punkty są opcją dla osób, które nie mają jeszcze w pełni skompletowanego składu.

Link do listy zgłoszonych drużyn:
Zgłoszone Drużyny

Pliki:
Karta Zgłoszeniowa
Zawodnicy.xls
Regulamin Turnieju
Zgoda rodzicaw
Przepisy gry w piłkę halową będą obowiązywały te same co w poprzedniej edycji: <

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry