Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem w Markach

Piotr Matusiak UMMarki

 2 grudnia 2011    15:54

michalkiewiczUrząd Miasta Marki zaprasza w poniedziałek 5 grudnia o godzinie 18.3o do pałacyku Briggsów, Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 96, na spotkanie z publicystą Stanisławem Michalkiewiczem. Temat spotkania: "Polska wobec kryzysu. Publicysta jest przeciwnikiem poprawności politycznej i zdecydowanym zwolennikiem wolności słowa. Zapraszamy

Stanisław Andrzej Michalkiewicz (ur. 8 listopada 1947 w Lublinie) - polski prawnik, nauczyciel akademicki, sędzia Trybunału Stanu, eseista, publicysta i autor książek o tematyce społeczno-politycznej. Działacz opozycji w PRL. Współzałożyciel Unii Polityki Realnej. Wykładowca w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie oraz Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry