PRZEDSZKOLAKI DOKARMIAJĄ PTAKI

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 5 grudnia 2011    14:34

Obraz 025Pod takim hasłem w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Publicznej Miasta Marki przeprowadzono w październiku cykl lekcji bibliotecznych dla najmłodszych. Wykorzystując materiały przygotowane przez Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków i publikacje dostępne w bibliotece pokazałyśmy dzieciom jak odnaleźć informacje o ptakach i ich zwyczajach. Wspólnie przypomnieliśmy sobie dlaczego i czym  dokarmiamy ptaki . Czytaliśmy również wiersze których wdzięcznym  tematem były różne ptaszki- szczególnie te, które zostają z nami na zimę. Zadaniem maluchów było wykonanie ilustracji do wierszy - wywiązały się z niego "ćwierkająco". W bibliotecznej "galerii" można podziwiać radosną "ptasią" twórczość przedszkolaków.
W październikowych  lekcjach bibliotecznych wzięło udział 125 dzieci w 5 grupach z Niepublicznych Przedszkoli "Teletubiś", "Wesoły Teletubiś" oraz Państwowego Przedszkola nr 1 w Markach.

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry