13 grudnia WSZYSCY RAZEM! - marsz w 30 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

Daniel Kurek KlubGazetyPolskiej

 4 grudnia 2011    14:40

jaruzelŚrodowisko klubów "Gazety Polskiej" weźmie udział i będzie zachęcać do uczestnictwa planowanym na 13 grudnia marszu, który ma przejść ulicami Warszawy w 30 rocznicę wprowadzenia przez reżim komunistyczny stanu wojennego w Polsce. Marsz będzie również protestem przeciwko temu, co minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski powiedział podczas wystąpienia w Berlinie o przyszłości Unii Europejskiej.

Demonstrację zapowiedział Jarosław Kaczyński. "13 grudnia, w 30. rocznicę stanu wojennego będzie marsz niepodległości i solidarności, właśnie wielki sprzeciw przeciwko tego rodzaju polityce. Podjęcie, także i tą metodą, sprawy obrony polskiej suwerenności i obrony polskiego państwa. Nie chcę i sądzę, że bardzo wielu Polaków nie chce tego, żeby polska niepodległość była znów incydentem, dwudziestokilkuletnim incydentem" - mówił szef PiS w TVP1.

Szef klubów "Gazety Polskiej" Ryszard Kapuściński powiedział w rozmowie z portalem Niezalezna.pl, że osoby związane z klubami "GP" będą chciały zarówno upamiętnić datę 13 grudnia (30. rocznica wprowadzenia stanu wojennego), jak i zaprotestować przeciwko skandalicznej wypowiedzi Radosława Sikorskiego.

W najbliższych dniach podamy więcej szczegółów organizacyjnych.

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry