13 grudnia - WSZYSCY RAZEM w marszu dla niepodległości!

Daniel Kurek PISMarki

 4 grudnia 2011    21:58

13 grudnia pikieta antykomunistyczna - jaruzelPrezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział, że niebawem zostanie powołany komitet organizacyjny planowanego na 13 grudnia marszu, który ma przejść ulicami Warszawy. "Polska demokracja jest w likwidacji, mamy nadzieję, że tę likwidację zatrzymamy" - powiedział.
Były premier zapowiedział, że PiS będzie protestowało przeciwko temu, co minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski powiedział podczas wystąpienia w Berlinie o przyszłości Unii Europejskiej.
"13 grudnia, w 30. rocznicę stanu wojennego będzie marsz niepodległości i solidarności, właśnie wielki sprzeciw przeciwko tego rodzaju polityce. Podjęcie, także i tą metodą, sprawy obrony polskiej suwerenności i obrony polskiego państwa. Nie chcę i sądzę, że bardzo wielu Polaków nie chce tego, żeby polska niepodległość była znów incydentem, dwudziestokilkuletnim incydentem" - mówił szef PiS w TVP1.

Również środowisko klubów "Gazety Polskiej" weźmie udział i będzie zachęcać do uczestnictwa planowanym na 13 grudnia marszu. Szef klubów "Gazety Polskiej" Ryszard Kapuściński powiedział, że osoby związane z klubami "GP" będą chciały zarówno upamiętnić datę 13 grudnia (30. rocznica wprowadzenia stanu wojennego), jak i zaprotestować przeciwko skandalicznej wypowiedzi Radosława Sikorskiego.

sikorski_precz

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry