8 stycznia 2012 - 20.FINAŁ - gramy z pompą

Krzysztof Bychowski WOŚP

 16 grudnia 2011    14:36

wosp-serce-150Choć wspomnienia po XIX finale WOŚP wciąż są żywe, to od dawna w mareckim sztabie trwają przygotowania do nowego wielkiego grania, a wolontariusze formują szyki przed XX, jubileuszowym Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Markach.

Orkiestra zagra 8 stycznia 2012 roku, będzie to okrągły, XX finał, który odbędzie się pierwszy raz w Hali Widowiskowo Sportowej, Szkoły Podstawowej nr 4 w Markach przy ulicy Dużej 3.

Gramy dla wcześniaków i kobiet ciężarnych z cukrzycą, fundacja WOŚP w 2012 roku skoncentruje swoje działania nad opieką medyczną za wcześnie urodzonych dzieci, a także zdrowiu chorych na cukrzycę przyszłych mam.

Mamy nadzieję, że jak co roku i tym razem z Państwa pomocą zostanie pobity rekord dobroczynności, a hojność mieszkańców Marek będzie bezgraniczna. Na ulicach nie zabraknie wolontariuszy z mareckich szkół, a centralnym obiektem orkiestrowych wydarzeń stanie się tej niedzieli Hala Widowiskowo Sportowa przy ulicy Dużej 3.

Zapraszamy do współpracy instytucje, firmy i osoby prywatne, które mogą udzielić finansowego wparcia, oraz przekazać wartościowe, wyjątkowe oraz cenne przedmioty na loterię lub licytacje. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z szefową sztabu Marią Krzyżanowską (tel. 607 282 718, wospmarki@gmail.com).

Zaczynamy granie w samo południe 8 stycznia 2012 roku.

Bądźcie z nami, dla maleńkich dzieci i ich mam!

Sztab WOŚP w MarkachGaleria

fot. 1
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry