Warsztaty gier logicznych w MOK-u

Michał Suchecki UKSStruga

 19 grudnia 2011    21:43

DSC02852_v1W piątek 16 grudnia instruktorzy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Struga przeprowadzili po raz trzeci warsztaty gier logicznych - tym razem w gościnnym Mareckim Ośrodku Kultury. Zainteresowani mogli zapoznać się z wieloma rodzajami układanek i łamigłówek - drewnianych, drucianych, z papieru czy plastiku, a także zagrać w szachy, warcaby, othello i przeróżne gry planszowe.

Uczniowski Klub Sportowy Struga przy wielu okazjach propaguje gry umysłowe jako pożyteczną formę spędzania wolnego czasu. Liczne badania potwierdziły, że ćwiczenie umysłu poprzez rozwiązywanie łamigłówek przestrzennych, planszowych, zręcznościowych, strategicznych to nie tylko zabawa, ale także rozwój wyobraźni, kreatywnej intuicji, taktycznego myślenia, zdolności do podejmowania natychmiastowych decyzji... Instruktorzy UKS Struga sami są wielkimi amatorami gier umysłowych, toteż swoją wiedzę i umiejętności przekazują z pasją i osobistym zaangażowniaem.

Pomysł przeprowadzenia kilkakrotnych tego typu warsztatów w naszym mieście był możliwy dzięki dotacji Urzędu Miasta Marki, z której zostały zakupione potrzebne gry i eksponaty, a także symboliczne nagrody dla uczestników.

Mamy nadzieję, że Ci, którzy już skorzystali z oferty UKS Struga, zostali zarażeni pasją do układanek i gier. Kto jeszcze nie skorzystał - będzie miał okazję w przyszłym roku. Już dziś zapraszamy i gorąco zachęcamy do rozwiązywania łamigłówek.

Na radosne Święta Narodzenia Bożej Dzieciny i wszystkie dni Nowego Roku 2012 wszelkiej pomyślności wszystkim mieszkańcom Marek życzą miłośnicy gier umysłowych z UKS Struga.

[gallery columns="4"]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry