"Chata" w Dębinkach koło Wyszkowa

Rafał Redeł ŚwietlicaChata

 21 lutego 2004    23:24

Dnia 21 lutego 2004 roku w ostatnią sobotę karnawału dzieci ze świetlicy środowiskowej "Chata" pojechały w odwiedziny do swoich rówieśników przebywających w Domu Dziecka w Dębinkach koło Wyszkowa. Zaprezentowały im swój program artystyczny oraz "jasełka", które dzieciom z Dębinek bardzo się podobały. Następnie wszystkie dzieci uczestniczyły we wspólnej dyskotece. Zabawa była świetna, wszyscy tańczyli i dobrze się bawili, a w przerwach korzystali ze słodkiego poczęstunku przygotowanego specjalnie na tę okazję. Na zakończenie sympatycznego spotkania oraz z nadzieją zorganizowania następnych wspólnych imprez przedstawiciele świetlicy "Chata" wręczyli swoim rówieśnikom "Encyklopedię uniwersalną" z dedykacją upamiętniającą ich pierwszą wizytę w Domu Dziecka w Dębinkach. Natomiast dyrekcja Domu Dziecka w Dębinkach przedstawicielom "Chaty" wręczyła pisemne podziękowanie za zorganizowanie imprezy ostatkowej oraz zaproszenie do współpracy.

Ewa Motyczyńska

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry