Spotkanie Bożonarodzeniowe w Klubie Seniora MOK

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 23 grudnia 2011    17:20

2011-12-15 wigilia seniorow blazejczyk_0051W czwartek, 15 grudnia 2011 roku w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego odbyła się doroczna przedświąteczna uroczystość pracowników ośrodka i członków Klubu Seniora MOK, którą uświetnił koncert kolęd w wykonaniu wspaniałej artystki scenicznej, Danuty Błażejczyk. Ta znana wokalistka nie po raz pierwszy przyjęła zaproszenie Mareckiego Ośrodka Kultury - tym razem na spotkanie z Klubem Seniora przygotowała znane wszystkim kolędy polskie w doskonałych, współczesnych aranżacjach, które publiczność chętnie wykonywała wraz z artystką. Na zakończenie swojego występu Danuta Błażejczyk złożyła obecnym na sali gościom - przedstawicielom władz miasta, zespołowi i byłym pracownikom MOK oraz zarządowi i członkom Klubu Seniora najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne.
Po koncercie zaproszony na uroczystość proboszcz parafii pod wezwaniem Świętego Izydora w Markach, ksiądz Zygmunt Wirkowski poprowadził wspólną modlitwę i życzył mareckim seniorom udanych, spokojnych i rodzinnych świąt. Do życzeń dołączyła się także Dyrektor MOK, Krystyna Klimecka, współprowadząca Klub Seniora, Paulina Borzecka i Przewodnicząca Zarządu Klubu, Teresa Strzelczyk. Panie w ciepłych słowach wspominały udane spotkania w MOK w kończącym się roku i życzyły, aby rok następny obfitował w równie miłe, jeśli nie milsze wspólne klubowe przedsięwzięcia.
Atmosfera była prawdziwie świąteczna, choć do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze kilka dni - po chwili wszyscy dzielili się opłatkiem i próbowali wigilijnych potraw przygotowanych na tę uroczystą okazję przez zarząd i współpracujące z nim seniorki i seniorów.

Anna Dąbrowska-Pękocka
MOK w Markach

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry