Drodzy Przyjaciele!

Tadeusz Markiewicz

 24 grudnia 2011    11:37

dom w swietleSkładamy Wam najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Niech w te cudowne dni zdarzy się cud niepamięci: zapomnimy o codziennej gonitwie, codziennych kłopotach i sporach, które nas dzielą. Cieszmy się z niezwykłej możliwości spędzenia wspaniałych dni z naszymi najbliższymi, by z optymizmem w sercu wejść w 2012 r.

Szczególne życzenia przekazujemy osobom, bez których nie powiodłaby się trzecia edycja akcji "Św. Mikołaj mieszka w Markach". To dzięki Wam udało się przygtować i rozwieźć przed Wigilią ponad 120 prezentów dla dzieci z żyjących w ubóstwie mareckich rodzin. Zobacz radość na twarzach najmłodszych - rzecz bezcenna. W ten sposób uczyniliście kolejny cud!

Grupa Marki 2020

Galeria

fot. 1
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry