3 stycznia 2012    12:57

Na koniec roku grupa wychowanków z Młodzieżowego Klubu Socjoterapeutycznego "Otwarte Serce" uczestniczyła w warsztatach dla młodzieży organizowanych były przez wspólnotę Chemin Neuf w Łodzi.

Warsztaty "Niech żyje radość!" były czasem poświęconym refleksji nad przemijającym rokiem 2011. Podkreślały rolę postaw wdzięczności i radości, jakie spełniają w życiu młodego człowieka. Umieć dziękować i umieć się cieszyć świadczy o wartościach, którymi się żyje, pracy nad sobą, która pozwalała spojrzeć w głąb siebie i odrzucić postawę roszczeniową. Umieć być wdzięcznym za życie i za ludzi, którzy się dla nas poświęcają i nam służą. Warsztaty uczyły docierania do źródeł głębokiej radości, które tkwią w sercu każdej osoby.

Radosne świętowanie Nowego Roku 2012 podsumowało całość warsztatów. Młodzież wróciła szczęśliwa wkraczając w ten Nowy Rok z nadzieją i pragnieniem dobrego życia.

Projekt "Niech żyje radość"  był dofinansowany przez Urząd Miasta Marki.

Urszula Głowacka

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry