MLF! Terminy: niedziela g.16-20, od 5 lutego!

Mikołaj Szczepanowski TPM MareckaLigaFutsalu

 9 stycznia 2012    22:04

mlflogoMiejsca w lidzę powoli się zapełniają. Po trzech dniach od opublikowania informacji mamy już trzy chętne drużyny. W dalszej części posta informacje dla zainteresowanych udziałem
1. Niespodzianka / Marcin Boczoń
2. TB / Pycio Michał
3. FOMAR Marki / Robert Waśniewski
4. Titans / Artur Tatuń
5. In Plus / Patryk Gall
6. Lisek Marki / Grzegorz Wojda
...

Gdy wolne miejsca będą się zblizać ku końcowi, ogłosimy termin spotkania kapitanów. W zależności od ustaleń będziemy chcieli przeprowadzić:

dla 8-10 zespołów:

ligę (1. mecz) (7 do 9 kolejek)
ligę + play-off (7 do 9 kolejek ligi, co najmniej 3 kolejki play off)
ligę (mecz + rewanż) (14 do 18 kolejek)

Podane formuły rozgrywek uszeregowanę w kolejności od potencjalnie najmniejszych do największych kosztów.Jakiekolwiek szczegóły będzie można określić dopiero jak zgłoszą się ekipy.

zgłoszenia: tpmcup@gmail.com
informacje: 727 517 72

==

Proszę o w miarę szybkie dawanie "sygnału", że jest się zainteresowanym. Ze względu na brak czasu organizacje tego sezonu potrzebuję przeprowadzić jak najszybciej. Wiąże się to też z tym, że z wieloma osobami, które były rok temu zaangażowane w MLF, jeszcze nie rozmawiałem, a chciałbym to zrobić mając już jakąś konkretną liczbę zainteresowanych osób.

Dobrze byłoby, jeśli do 22 stycznia zgłosi się co najmniej 8 ekip. Im wcześniej przyjdą zgłoszenia, tym sprawniej i fajniej nam wyjdzie II sezon.

Mikołaj

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry