POKAZ UKS "SANCHIN" W TRAKCIE 20 WOŚP

Piotr Wysocki UKSSanchin

 12 stycznia 2012    17:58

W dniu 08 stycznia 2012 roku członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego "SANCHIN" działającego przy SP 1 w Markach wspierali jak co roku "granie" Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to już 20 raz zbierano pieniądze aby wspomóc działanie polskich szpitali. Tym razem cała impreza odbyła się w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach. Mali adepci sztuki Karate Do trenowanej w systemie Goju Ryu zademonstrowali przed licznie zgromadzoną publicznością swoje umiejętności. A było na co popatrzeć: wzorcowy Kihon wykonany przez grupę początkującą (brawa zwłaszcza dla białych i żółtych pasów - był to ich pierwszy występ), Kata w którym swój poziom demonstrowała grupa średniozaawansowana oraz Kumite, które było domeną najstarszych zawodników. Na koniec odbył się nieco humorystyczny pokaz samoobrony, wykonany przez instruktorów (zapowiedź Bezpłatnego Kursu Samoobrony dla Kobiet "BEZPIECZNA KOBIETA", który rozpoczynamy wiosną). Wypada dodać, że nasi zawodnicy przez cały dzień kwestowali w Markach a Klub przekazał na licytację pamiątkową koszulkę, która "poszła" za 270 PLN ! BRAWO!
Wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie naszego pokazu, a zwłaszcza Rodzicom w imieniu Zarządu - DZIĘKUJĘ !!!
Prezes
UKS "SANCHIN"
Monika Wysocka

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry