Konkurs dla Uczniowskich Klubów Sportowych

Piotr Matusiak UMMarki

 20 stycznia 2012    13:22

dzieci_sportBurmistrz Miasta Marki Zarządzeniem 0050/6/2012 z dnia 18 stycznia 2012 roku ogłosił II otwarty konkurs na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie miasta Marki w 2012 roku.

Zadanie polega na dofinansowaniu jego realizacji i obejmuje szkolenie dzieci i młodzieży prowadzonej przez uczniowskie kluby sportowe, uczestnictwo w rozgrywkach o zasięgu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim, międzynarodowym, uczestnictwo w turniejach sportowych, zorganizowanie imprezy sportowej dla mieszkańców, treningi i nabór do sekcji. Oferty można składać do 8 lutego 2012 roku do godz. 15.0 w pok. Nr 6 (Kancelaria Ogólna) Urzędu Miasta Marki. Jednocześnie zarządzeniem 0050/7/2012 z dnia 18 stycznia 2012 roku powołał komisję konkursową na potrzeby przeprowadzenia konkursu.

Więcej w Biuletynie Informacji Publicznej

Wydział Spraw Społecznych UM Marki

Miasto Marki |

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry