III Ogólnopolski Zimowy Obóz Goju Ryu Karate Do - Zawoja 2012

Piotr Wysocki UKSSanchin

 27 stycznia 2012    23:24

W dniach 15 - 21.01.2012 r. w Zawoi u podnóża Babiej Góry odbył się III Ogólnopolski Zimowy Obóz Goju Ryu Karate Do. W trakcie zajęć przerobiono zakres wymagań egzaminacyjnych do stopnia 1 Dan włącznie. W grupie początkującej wprowadzono Kata Gekisai Ich wraz z interpretacją ruchów, w grupie zaawansowanej szczególną uwagę zwrócono na Kata Sanchin i Kata Tensho w kontekście różnic[gallery] w oddychaniu i napięciu mięśniowym podczas ich wykonywania. Oprócz powyższego przerobiono również formy mistrzowskie do Shisochin włącznie oraz kombinacje do Goju Kumite.

W trakcie tygodniowego pobytu w górach nie zabrakło innych atrakcji związanych z czynnym wypoczynkiem. Oprócz codziennych zabaw na śniegu chętni mogli spróbować również swoich sił w jeździe na nartach a obowiązkowo wszyscy uczestniczyli w zajęciach na pływalni. Momentem oddechu i regeneracji dla zawodników były relaksujące kąpiele w basenach termalnych w Szaflarach.

Zgodnie z planem zrealizowano także wycieczkę do Zakopanego, zwiedzanie zamku w Suchej Beskidzkiej oraz wieczorny kulig z pochodniami i pieczeniem kiełbasek. Dla uczestników zgrupowania, którzy w trakcie jego trwania obchodzili swoje ?jubileusze? zwyczajowo zamówiono wspaniały tort. Ilość atrakcji w trakcie tygodniowego pobytu przełożyła się na jego intensywność. Zmęczeni fizycznie ale wypoczęci psychicznie w sobotę powróciliśmy do domów. W obozie brali udział zawodnicy z klubów Goju Ryu w Stargardzie Szczecińskim, Płocku, Warszawie i Markach.

Warto wspomnieć, że prawie połowa kosztów związanych z wypoczynkiem dzieci  została pokryta z uzyskanych funduszy przekazanych z 1% podatku ? w imieniu dzieci ?  DZIĘKUJEMY!

Ty również możesz włączyć się do tej akcji, NIC CIĘ TO NIE KOSZTUJE!Uczniowski Klub Sportowy SANCHIN nr KRS 0000340903
Zarząd UKS SANCHINfoto: Zespół
[gallery]
więcej zdjęć na www.karate-marki.pl


Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry