Uroczyste zakończenie ferii pod hasłem "Postaw na rodzinę"

Piotr Matusiak UMMarki

 27 stycznia 2012    13:50

zakonczenie_ferii1W niedzielę zapraszamy na kompleks sportowy "Orlik" przy ul. Stawowej. Do rodzinnych fotografii pozować będą królik Bugs oraz Scooby Doo, a na najmłodszych będą czekały balonowe rozmaitości.

Burmistrz Miasta Marki zaprasza mieszkańców na uroczyste zakończenie ferii zimowych. Pożegnanie "Zimy w mieście" odbędzie się pod hasłem "Postaw na rodzinę" w dniu 29 stycznia 2012 roku na terenie kompleksu sportowego "Orlik" przy ul.Stawowej w Markach. Planowane rozpoczęcie imprezy przewidziano o godz. 12.00, zaś zakończenie o godz. 14.00.

zakonczenie_ferii2

Na uczestników czekają upominki i nagrody, które będzie można wygrać w konkursach rodzinnych (między innymi do wygrania bilety do kina). Do rodzinnych fotografii pozować będą królik Bugs oraz Scooby Doo, a dla najmłodszych będą czekały balonowe rozmaitości.

Na wszystkich, którzy nieco zmarzną czekać będzie gorąca owocowa herbata. Zgodnie z hasłem "Postaw na rodzinę", zachęcamy do rodzinnego udziału zakończenia ferii, niech wnuki zaproszą dziadków i rodziców do wspólnej zabawy. Czekamy na mieszkańców 29 stycznia na parkingu przy miejskim lodowisku.

Wydział Spraw Społecznych UM Marki

lodowisko_1

Miasto Marki |

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry