45 procentowa dotacja na zakup kolektorów słonecznych.

Piotr Matusiak UMMarki

 11 lutego 2012    13:49

jhduhcZaproszenie na spotkania informacyjne dotyczące dofinansowania instalacji solarnych dla mieszkańców Miasta Marki.

Marki, dnia 8 lutego 2012 roku

Szanowni Państwo,

nasze starania w ramach projektu budowy kolektorów słonecznych w mieście Marki w konkursie dla Działania 4.3 "Ochrona powietrza, energetyka" -Schemat I "Odnawialne źródła energii i Kogeneracja", mimo pozytywnej oceny formalnej nie zaowocowały dofinansowaniem przedsięwzięcia.

Doceniając Państwa zaangażowanie w realizację projektu, chcielibyśmy zainteresowanym osobom umożliwić zakup oraz montaż kolektorów słonecznych z 45 procentową dotacją, na preferencyjnych warunkach. W związku z tym, Urząd Miasta Marki zorganizuje spotkania informacyjne z przedstawicielami Banku Ochrony Środowiska w celu przedstawienia szczegółów.

Najbliższe spotkania odbędą się: - 21 lutego 2012 roku o godzinie 18.3o w Zespole Szkół Nr 1, im. Jana Pawła II, Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 96, - 23 lutego 2012 roku o godzinie 18.3o w Zespole Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia, ul. Wczasowa 5.

Serdecznie zapraszam

B U R M I S T R Z / - / Janusz Wierczyński

Miasto Marki |

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry