Obwodnica Marek

Piotr Matusiak UMMarki

 13 lutego 2012    08:50

obwodnica_faktyInformacja, którą przekazał podczas styczniowego spotkania w Radzyminie wojewoda mazowiecki, jest bardzo dobra. Najważniejsze, że istnieje polityczna wola budowy obwodnicy. Wcześniej jej nie było. - Rozmowa z Januszem Werczyńskim, burmistrzem Marek.

- Obwodnica Marek oprócz wielkich entuzjastów, ma także swoich przeciwników. Realizacja tego przedsięwzięcia uderzy w ich żywotne interesy. Dziś się bronią i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby sprawę komplikować, budowę odłożyć w czasie albo do niej nie doprowadzić. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy w tym procesie budowy wezmą udział, w profesjonalny sposób wywiążą się ze swoich obowiązków i że w 2015 roku będziemy mogli pojechać Obwodnicą Marek.

Będzie to wielkie osiągnięcie, duży sukces, ale także zrealizowanie oczekiwanego przez mieszkańców przedsięwzięcia.

- Wszelkie próby zawłaszczenia tego sukcesu są pozbawione sensu. Przecież to efekt działań wielu ludzi. Działań, które były podejmowane już kilkanaście lat temu. Z upływem czasu stawały się coraz intensywniejsze. Dziś te przynoszą swój skutek. Jestem przekonany, że działacze samorządowi, mieszkańcy, wszyscy razem przyczynili się do tego, że sprawa obwodnicy może mieć taki skutek. Jest dziś powszechnie znana przede wszystkim przez osoby, które podejmują wiążące decyzje

Więcej w gazecie POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO FAKTY WWL

Miasto Marki |

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry