13 lutego 2012    08:59

Jest szansa, że Obwodnica Marek powstanie do końca 2015 roku!


Taką informację przekazał mieszkańcom naszego powiatu wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski podczas spotkania, które odbyło się we wtorek, 17 stycznia w Radzyminie.


Sprawa budowy blisko 15-kilometrowego odcinka trasy S8 z Warszawy przez Marki do Radzymina, zwanego potocznie Obwodnicą Marek, ciągnie się już dwanaście lat. Wiele jednak wskazuje na to, iż zbliżamy się do szczęśliwego finału, czyli do rozpoczęcia realizacji oczekiwanej przez mieszkańców Marek inwestycji.


We wtorek, 17 stycznia w Miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie odbyło się spotkanie w tej sprawie zorganizowane przez radzymińskie i mareckie struktury Platformy Obywatelskiej oraz Stowarzyszenie Grupa Marki 2020.


W debacie, z udziałem wojewody mazowieckiego Jacka Kozłowskiego, posła na Sejm RP Marcina Kierwińskiego oraz dyrektora warszawskiego oddziału GDDKiA Stanisława Dmuchowskiego, uczestniczyło kilkuset mieszkańców powiatu i przedstawiciele praktycznie wszystkich lokalnych samorządów, na czele ze starostą Piotrem Uścińskim.


Więcej w gazecie FAKTY WWL

Galeria

zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry