VI Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego

Michał Suchecki MSG UKSStruga

 15 października 2005    23:58

VI Drużynowy Turniej Tenisa StołowegoW sobotę 15 października 2005 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Markach odbył się VI Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Oddziału Mareckiego Powiatowej Izby Gospodarczej w Wołominie.
Organizatorami imprezy, podobnie jak w ubiegłych latach, byli Marecki Oddział Izby Gospodarczej Powiatu Wołomińskiego oraz Uczniowski Klub Sportowy ?Struga?.

W turnieju udział wzięło 10 drużyn, reprezentujących okoliczne zakłady pracy i mareckie szkoły. Uczniowie tym chętniej uczestniczyli w zawodach, gdyż tradycyjnie organizatorzy ufundowali komputer, który miał drogą losowania trafić do jednej ze szkół reprezentowanych przez uczniów na turnieju. Nagrodę jak co roku losowała zwycięska drużyna.

Kto zwyciężył? Komu przypadł komputer?
Oto wyniki:
Najlepsza okazała się drużyna UKS ?Struga? w składzie: Sławomir Kozłowski, Jeremiasz Kolompar, Stanisław Suski, Rafał Radziszewski, Damian Jaroszewski, Paweł Budkiewicz.
Kolejność zwycięzców była następująca:

  1. UKS ?Struga?
  2. Secpol
  3. Zakład Z.P.C. Bulik
  4. Buchalter Skłodowscy Sp.J.

Przedstawiciel zwycięskiej drużyny Jeremiasz Kolompar wylosował szkołę, której organizatorzy przekażą komputer. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Szkoły Podstawowej nr 3.

Zdjęcia na następnej stronie

tenis 1

tenis 2

tenis 3

tenis 4

tenis 5

tenis 6

tenis 7

tenis 8

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry