Zapowiedź - 1. kolejka MLF! Oficjalna piłka! [wyniki ankiety]

Mikołaj Szczepanowski MareckaLigaFutsalu

 16 lutego 2012    19:13

logo_mlf2012

W rozgrywkach będziemy grać piłką Futsal EGO, oczywiście marki ZINA! futsalego1

Jest to profesjonalna piłka halowa do rozgrywania spotkań ligowych! Posiada certyfikat IMS Approved rozmiar 4. Jaka piłka futsalowa bardzo dobrze utrzymuje tor lotu piłki przy dużej szybkości lotu (wgłębienia na powierzchni) oraz dzięki 50% "flegmie" doskonale można kontrolować ją przy prowadzeniu po parkiecie!

32 panelowa budowa dla zachowania optymalnej krągłości kształtu. Rewolucyjny system MXLOC2 zaworu piłki zapewnia wybitne cechy użytkowe podczas gry, oraz pozwala na niemal 2-krotnie dłuższe zatrzymanie powietrza niż inne piłki meczowe.
Wykonana z perforowanego poliuretanu.


Zapowiedź pierwszej kolejki. Sobota 18.02.2012:


In Plus - Titans 18.00


Zaczynamy od mocnego uderzenia! Zeszłoroczny zwycięzca MLF będzie musiał odeprzeć ataki brązowego medalisty ostatniego TPM CUP. Podczas turnieju w bezpośrednim meczu lepszy był In Plus (3:1), podobny wynik był gdy Titans występowało jako Best Team w poprzednim sezonie (3:2). Teraz szanse wydają się bardziej wyrównane, a mimo, że to dopiero otwarcie nowego sezonu ten mecz może na zakończenie ligi decydować o miejscach w strefie medalowej.

Typ kibiców: Titans (46%)

Fomar - Lisek 19.00

Fomar, podrażniony po poprzednim sezonie przyzwoicie zaprezentował się w Mistrzostwach. Z kolei Lisek, który w rozgrywkach w 2011 roku występował jako M-Bud, zajął wtedy 4. miejsce, trochę gorzej spisał się w TPM CUP, gdzie zakończył swój udział w fazie grupowej. Co z tego otrzymamy? Pamiętajmy, że Fomar w początkowej fazie rozgrywek będzie w stanie wystawić najmocniejszy skład, którym w poprzednim roku postraszył zarówno The Beerdrinkers jak i In Plus. Nawet w słabszym zestawieniu dobrze radzili sobie z M-Budem, kiedy to przez całą pierwszą połowę toczyli wyrównany pojedynek (ostatecznie przegrali 3:7). Z tego wszystkiego rysuje się lekka przewaga Fomaru, ale to parkiet zweryfikuje wszystko.

Typ kibiców: Fomar (54%)

Niespodzianka - TB 20.00

Rok temu można byłoby mówić o jednym z ciekawszych pojedynków ligi. Niestety brązowy medalista przystępuje do walki ze srebrnym znacznie osłabiony ? brakuje całego kręgosłupa drużyny, pozostało zaledwie pięciu zawodników z poprzedniego sezonu. Niespodzianka za to jest jeszcze silniejsza niż rok temu - wzmocnili się chociażby Piotrem Jarosem, najlepszym graczem MLF 2011 (wcześniej TB!). Inny wynik niż wygrana Niespodzianki będzie odebrany jako sensacja.

Typ kibiców: Niespodzianka (85%)

Kolejność na koniec ligi wg kibiców:

1. Niespodzianka
2. In Plus
3. Lisek
4. Titans
5. Fomar
6. TB

Wkrótce "Skarb kibica" czyli składy drużyn ich zdjęcia oraz krótki komentarz!

REGULAMIN ROZGRYWEK

Galeria

fot. 1
fot. 2
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry