22 lutego 2012    20:28

logo_mlf2012Zapraszamy do sali sportowej ZS nr 2 w Markach na II kolejkę MLF!FOMAR-TB 18.00

niespodzianka_tb5 (new)Mecz dwóch outsiderów po 1 kolejce MLF. Zarówno Fomar jak i TB nie będą miło wspominać inauguracji ligi. Pierwszy z zespołów przegrał z Liskiem 5:13, zaś drugi uległ Niespodziance 2:19. Będzie to zatem istotne spotkanie dla układu dolnej części tabeli. Zwycięzca znacznie poprawi swoją sytuację, natomiast przegrany może mieć później problem z odbiciem się od dna. Z pewnością więcej atutów znajduję się po stronie Fomaru. Jeżeli Robert Waśniewski odpowiednio ustawi i zmotywuje swoich zawodników to droga do zwycięstwa stanie przed nimi otworem. Zbyt luźne jednak podejście może postawić w korzystniejszej sytuacji drużynę Mikołaja Szczepanowskiego. Należy bowiem pamiętać, że mimo wysokiej porażki w 1 kolejce, bramkarz TB pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Jeżeli Paweł Skrok podtrzyma swoją formę również w tym spotkaniu to "Beerdrinkersi" mają duże szanse na wywalczenie 3 punktów.

Typ kibiców: Fomar (65%)

*

NIESPODZIANKA-TITANS 19.00

inplus_titans5 (new)Obydwie drużyny przystąpią do tego meczu w zgoła odmiennych nastrojach . Niespodzianka pewnie pokonała w 1 kolejce TB aż 19:2, natomiast Titans uległ 5:10 In Plusowi. Na papierze faworytem jest drużyna Marcina Boczonia. Artur Tatuń i spółka zrobią jednak wszystko, aby pokrzyżować plany rywalowi. Rezultat tego spotkania może dać Titansom odpowiedź, czy są w stanie nawiązać walkę z faworytami ligi. Terminarz ułożył się im wyjątkowo ciężko. W 1 kolejce zmierzyli się ze złotym medalistą MLF 2011. Teraz przed nimi srebrny medalista i zarazem główny pretendent do złota w tej edycji. Zapowiada się zatem bardzo ciekawe widowisko. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Rozpędzona i będąca w znakomitej formie Niespodzianka, czy podrażniony i waleczny Titans?

Typ kibiców: Niespodzianka (79%)

*

LISEK-IN PLUS 20.00

lisek_fomar4 (new)Z cała pewnością hit 2 kolejki MLF. Ś.P. Kazimierz Górski mawiał "mecz można wygrać, przegrać lub zremisować". Tych drużyn nie zadowoli jednak nie tylko porażka (akurat to jest naturalne), ale i remis. Dla nich liczy się tylko zwycięstwo, dzięki któremu umocnią się w czołówce. Biorąc pod uwagę sukcesy obu ekip to zdecydowanym faworytem byłby In Plus. Patrząc jednak na 1 kolejkę MLF śmiało można stwierdzić, że faworyta tego meczu po prostu nie ma. Obydwa zespoły wygrały swoje pierwsze mecze. In Plus pokonał Titans 10:5 mimo, iż nie był to najlepszy ich występ. Od lat jednak wiadomo, że "księgowi" rozkręcają się z meczu na mecz. Lisek zaś rozprawił się z Fomarem 13:5. Drużyna Grzegorza Wojdy wydaje się być w lepszej formie niż przed rokiem gdy zdobywali, jeszcze pod nazwą M-BUD, 4 miejsce. Wtedy prym wiódł głownie Adam Stromecki. Teraz po przyjściu Grochowskiego i Spadarzewskiego siły w zespole są bardziej rozłożone. Miejmy nadzieję, że zapowiadany hit nas nie zawiedzie, a jego ciekawym dodatkiem będzie rywalizacja Stromeckiego z Sebastianem Ryńskim.

Typ kibiców: Remis ze wskazaniem na In Plus. (Może brzmi to po bukmachersku, ale równa ilość osób wskazała remis i wygraną In Plusu)

mb

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry