Szachowanie w Radzyminie

Michał Suchecki UKSStruga

 26 lutego 2012    22:51

DSC04044W sobotę 25 lutego został rozegrany drugi turniej XII Grand Prix Powiatu Wołomińskiego w szachach. Tym razem szachiści walczyli o nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Radzymin, a zawody odbyły się w MOSiR w Radzyminie.

Organizatorzy z UKS Struga byli mile zaskoczeni frekwencją, zwłaszcza wśród młodzieży. W kategorii do lat 16 startowało 45 zawodników! Dorosłych szachistów było 12.

Turniej otworzył Burmistrz Radzymina Zbigniew Piotrowski wraz z Dyrektorem MOSiR Mirosławem Jusińskim i organizatorami z UKS Struga.

Zwycięstwo w kat. do lat 16 wywalczył Bernard Szczerba z Zielonki przed Janem Kosiorem z Ząbek i Maksymilianem Wierzbą z Zielonki. Spośród 9 zawodników mareckich najlepszymi byli Damian Krasiewicz (4) i Michał Krzysztofik (6).

W kat. open mistrzem okazał się Marek Kośny z Zielonki, drugie miejsce zajął Marcin Śliwiński (Wołomin), trzeci był Witold Rogulski (Zielonka).

Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe oraz cenne punkty do klasyfikacji generalnej.

Przed szachistami kolejne dwa turnieje - w Wołominie i Zielonce, gdzie zakończy się tegoroczna edycja GP.
O terminach rozgrywek poinformujemy w najbliższym czasie.

Elżbieta Suchecka

Wyniki turnieju: Open | do 16 lat
Punktacja GP: Open | do 16 lat
Galeria zdjęć

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry