Rekrutacja dzieci do przedszkoli

Piotr Matusiak UMMarki

 1 marca 2012    08:22

IMG_4503a1 marca 2012 roku rozpoczyna się rekrutacja dzieci na rok szkolny 2012/2013 do przedszkoli publicznych prowadzonych przez miasto Marki. Rekrutację prowadzą następujące placówki: - Przedszkole Miejskie nr 1 "Wesoły Skrzat", Al. J. Piłsudskiego 77, - Przedszkole Miejskie nr 2, ul. Duża 1a, - Przedszkole Miejskie nr 3 "Bajkowy Świat", Al. Piłsudskiego 246.

Do przedszkoli tych mogą być przyjęte dzieci w wieku od 3 do 5 lat. W celu ubiegania się o przyjęcie dziecka do przedszkola należy złożyć Wniosek, którego wzór można pobrać ze strony internetowej bip.marki.pl lub odebrać w danym przedszkolu.

Wypełnione Wnioski wraz z załącznikami, należy złożyć w wybranym przedszkolu w terminie do 31 marca 2012 roku. Ogłoszenie list dzieci przyjętych do przedszkoli nastąpi w dniu 20 kwietnia 2012 roku.

WIĘCEJ NA WWW.MARKI.PL

Miasto Marki |

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry