Marcovia - wyniki kolejnych rozgrywek rundy jesiennej

Jacek Zalewski Marcovia

 8 listopada 2005    21:50

MarcoviaKończą się rozgrywki rundy jesiennej sezonu 2005/2006. Publikujemy wyniki i kilka fotografii z ostatnio rozegranych meczów.
Grająca w klasie okręgowej drużyna seniorów pod wóch kolejnych remisach 2:2 u siebie z Mazurem Radzymin i wyjazdowym 0:0 z Białołęką, odniosła długo oczekiwane zwycięstwo, pokonując na własnym boisku zespół Bóbr Tłuszcz 4:0. Marcovia
Po dwóch przegranych 2:3 z Junakiem Warszawa i 9:0 z Huraganem II Wołomin, grający w A klasie drugi zespół, pokonał na własnym boisku rezerwy KS Łomianki 3:1. Marcovia
Dobrą formę prezentują w dalszym ciągu zawodnicy rocznika '89, którzy wygrali na wyjeździe z Wartą Mrozy 3:2, a na własnym boisku pokonali Wisłę Jabłonna 4:1.
Kolejnymi sukcesami mogą pochwalić się również zawodnicy rocznika '90. Grająca w Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych drużyna, odniosła trzy z rzędu zwycięstwa pokonując na własnym boisku Białołękę Warszawa 3:0 i Victorię Nowe Miasto 5:0, a na wyjeździe Hutnika Warszawa 5:1, i mimo nie najlepszej gry w ostatnim meczu z Victorią Nowe Miasto zajmuje drugie miejsce w tabeli. Marcovia
Nienajgorzej wiedzie się również drużynie rocznika '91, która wygrała na wyjeździe z Mazurem Radzymin 6:1, a na własnym boisku rozgromiła 14:0 Polonię Kuligów. Niestety w ostatnim spotkaniu nasi zawodnicy ulegli 2:4, w spotkaniu wyjazdowym, drużynie Rotavii Nieporęt, mimo prowadzenia 2:0.
Nasze najmłodsze pociechy - żaki z rocznik '94 uległy w spotkaniu wyjazdowym drużynie Błyskawicy Warszawa 10:0, a na własnym boisku zremisowały z drużyną Dolcanu Ząbki 2:2.
Jacek Zalewski

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry