Niedziela z Mamą, niedziela z Tatą: spektakl "Tajemnicza Pani"

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 6 marca 2012    15:48

2011-03-11_tajemnicza-paniMarecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego  zaprasza w niedzielę, 11 marca 2012 na godzinę 15.00 na kolejną imprezę z cyklu: NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ. Tym razem przygotowaliśmy spektakl teatralny dla dzieci od 4 lat p.t.: "TAJEMNICZA PANI". Wystąpią artyści Agencji "PRO ARTE" IZABELI WILCZAK.
Historia dwóch kłótliwych dziewczynek, które przywołują... pewną Tajemniczą Panią, by opowiadała im niezwykłe, piękne historie oraz śpiewała kołysanki i wesołe piosenki. Mali widzowie jak zaczarowani patrzą na "kłótnice" z pozycji osoby dorosłej... Widzą, jak wyglądają, gdy płaczą, krzyczą, histeryzują, nie podoba im się takie zachowanie... Przedstawienie o dużych walorach wychowawczych. Wstęp wolny.

2011-03-11_tajemnicza-pani

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry