Uratuj Świętego! 2012

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 14 marca 2012    23:10

banner2012IV Edycja Akcji to kontynuacja poprzednich Edycji. Trwać będzie od 18 do 26 marca 2012 (Uroczystość Zwiastowania Pańskiego wypada 26 marca).
Hasłem Akcji będzie „Życie jest piękne!”.Uratuj Świętego! - Celem akcji jest 9-dniowa modlitwa za dzieci nienarodzone, których życie jest zagrożone aborcją. Każdy, kto modli się za te dzieci jest „bohaterem życia”!
W tegorocznej nowennie będziemy odkrywać piękno życia. I że warto żyć!

Zapraszać będziemy naszych gości do tego, by powiedzieli dlaczego warto żyć, opowiedzieli sytuację, w której odkryli piękno życia, i zachęcili do tego, by pozwolić urodzić się tym, których życie jest również piękne. Każdy dzień będzie miał temat „Życie jest piękne bo....”. Ten temat będzie myślą przewodnią materiałów przygotowanych dla wspólnot i parafii, a także rozważań radiowych przygotowanych na każdy dzień. Ostatni dzień będzie również zachętą do tego by, włączyć się w dzieło Duchowej Adopcji.

Marecka Akcja Katolicka po raz kolejny uczestniczyć będzie w tej szlachetnej inicjatywie.
Poinformujcie swoich znajomych! Już dziś można dołączyć do grona Bohaterów Życia!
Szczegóły Akcji na stronie Organizatorów www.uratujswietego.pl

Galeria

fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry