WARSZTATY W CHEMIN NEUF

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 16 marca 2012    18:13

"Kochaj drugiego jak siebie samego - trudne zadanie"

Wychowankowie Młodzieżowego Klubu Socjoterapeutycznego "Otwarte Serce" z grupy I w ramach formacji LIDERA OTWARTEGO SERCA w dniach: 17-18.03.2012r., wezmą udział w warsztatach organizowanych przez wspólnotę Chemin Neuf.

Podczas obecnego "weekendu rozrywki i rozwoju duchowego", w dobrej atmosferze, wśród ludzi, którzy chcą słuchać i nie oceniają innych, młodzież spróbuje się zastanowić nad tym co dzisiaj znaczy miłość bliźniego i czy jest ona w ogóle możliwa? Jak wytrzymać z innymi w rodzinie i w szkole? Czy to nie przesada, żeby kochać tych, którzy denerwują, ranią i przeszkadzają w życiu? Skąd brać siły do przyjmowania drugiego, przebaczenia i wyjścia poza swoje problemy?

Podczas warsztatów nie zabraknie rozrywki, muzyki, ciekawych spotkań, świadectw, ale i chwil wyciszenia i rozmowy z Bogiem.

weekend_marzec_ulotka

Urszula Głowacka

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry