Galeria MOK zaprasza: wernisaż wystawy malarstwa Grupy Artystycznej OSOBNO

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 21 marca 2012    15:55

2012-03-25-osobno-elektroniczneGaleria Mareckiego Ośrodka Kultury zaprasza serdecznie w niedzielę, 25. III. 2012 na godzinę 16.00 na WERNISAŻ WYSTAWY  MALARSTWA Grupy Artystycznej "OSOBNO" z udziałem krytyka sztuki BARTŁOMIEJA GUTOWSKIEGO. Uczestnicy: EDYTA DZIERŻ, PAWEŁ KLESZCZEWSKI, MAGDALENA MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA, JOANNA MROZOWSKA, MAŁGORZATA ŚWIATŁA, MARCIN SUTRYK i LUIZA WOJCIECHOWSKA-KONOPKA. Komisarz wystawy: LUIZA WOJCIECHOWSKA-KONOPKA. Uroczystość uświetni KONCERT MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ - WALDEMAR WĄSIK - saksofon, ANDRZEJ ŻARNECKI - fortepian. Wstęp wolny.

GRUPA OSOBNO O SOBIE: Jesteśmy przede wszystkim malarzami, choć wypowiadamy się w wielu technikach. Reprezentujemy różne podejścia do obrazu, zachowujemy odrębność i indywidualność. Należymy do Związku Polskich Artystów Plastyków - Okręg Warszawski. Wystawiamy razem i indywidualnie. Nasza grupa działała pod nazwą Flogiston od 2006 roku. Od 2011 roku przyjęliśmy nazwę grupa OSOBNO, ponieważ określa ona charakter naszej grupy artystycznej. Jesteśmy różnymi osobowościami artystycznymi, dlatego wydźwięk słowa OSOBNO stał się nam bliski. Od początku istnienia staramy się wychodzić do szerszej publiczności, corocznie prezentując wystawy i instalacje w ramach warszawskiej Nocy Muzeów. Grupa ma charakter otwarty i zmienny skład, co ożywia naszego twórczego ducha.

2012-03-25-osobno-elektroniczne

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry