"Śmingusowe czarowanie" - po warsztatach...

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 28 marca 2012    10:24

jajka wielk. 018Popołudnie 20 marca przebiegło w Bibliotece Publicznej Miasta Marki pod znakiem wielkanocnych ozdób- pisanek - niekoniecznie "pisanych". Te, które wykonały nasi mali goście były właściwie "jajowyklejankami" - pięknymi, kolorowymi, wiosennymi, wykonanymi przez 18 uczestników warsztatów "Śmigusowe czarowanie".

W towarzystwie mam, dziadków, babć dzieciaki najpierw wysłuchały fragmentów książki "Kacper z szuflady" - czytała oczywiście Małgorzata Kozińska- która przygotowała i poprowadziła warsztaty, potem był czas na wspólne  zdobienie jajek i wydmuszek. A potem - walatka - czyli bitwa na jajka. Sądząc po minach dzieci bawiły się świetnie. Dziękujemy rodzicom i opiekunom za udział i pomoc w warsztatach.

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry