Medal za Białego Orlika

Piotr Matusiak UMMarki

 2 kwietnia 2012    10:40

spa5Burmistrz Miasta Marki otrzymał Honorowy Medal Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej w dowód uznania za budowę lodowiska "Biały Orlik" Medal został wręczony  podczas 5. Ogólnopolskiego Kongresu Infrastruktury Sportowej odbywającego się w dniach 27-30 marca 2012 roku w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Od momentu uruchomienia "Białego Orlika", czyli od 5 stycznia, nie było dnia żeby markowianie z niego nie korzystali. Największe oblężenie przeżywało lodowisko w styczniu w okresie ferii zimowych. W ciągu jednego dnia korzystało z niego nawet 400 mieszkańców Miasta. W trakcie trzech zimowych miesięcy na lodowisku bawiło ponad 9 tysięcy osób..

spa4

Polski Klub Infrastruktury Sportowej  w ramach realizowanego programu promocji "Budujemy Sportową Polskę", pokazuje opinii publicznej miasta, gminy i powiaty oraz ich prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów, którzy wspierają rozwój sportu dzieci i młodzieży, podkreślają znaczenie bezpieczeństwa jego uprawiania, budują obiekty sportowe myśląc o niepełnosprawnych, promują zdrowy, aktywny i bezpieczny styl życia.

spa3 (2)

Wydział Spraw Społecznych UM Marki

Miasto Marki |

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry