Konkurs rozstrzygnięty!

Mikołaj Szczepanowski KurierMarecki

 4 kwietnia 2012    21:14

konkurs30 marca w sali konferencyjnej Urzędu Miasta nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu architektonicznego na projekt budowy ZS nr 1 (przy ul. Wspólnej). Pierwszą nagrodę czyli 30 000 zł oraz zaproszenie do negocjacji z wolnej ręki o przygotowanie szczegółowej dokumentacji projektu zdobyła "Pracownia Architektury i Designu Piotr Kuś"Do konkursu zgłoszono 10 prac. Sąd konkursowy po tygodniu obrad dokonał oceny projektów. Jednym z kryteriów była oszczędność energetyczna - władze miasta planują wybudować szkołę pasywną, w której energia będzie odzyskiwana z wnętrza budynku.

Wszystkie prace można oglądać w sali konferencyjnej UM, do 12 kwietnia. Do konkursu zgłoszono projekty przewidujące wysoką oszczędność energetyczną, za to o klasycznej architekturze oraz budynki "kosmiczne", które jednak przepadły w szczegółowych kryteriach.

ROZMOWA Z AUTORAMI NAGRODZONEGO PROJEKTU

Galeria

fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry