Sukcesy na zawodach w Słupnie

Michał Suchecki UKSStruga

 11 kwietnia 2012    00:07

20caf6i12t28 marca w Zespole Szkół w Słupnie młodzi zawodnicy UKS Struga wzięli udział w II Drużynowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych o Puchar Burmistrza Radzymina. Warcabiści z naszego klubu reprezentowali 3 szkoły: SP 5 w Markach, SP 1 w Słupnie i SP 7 w Wołominie.

Zawody zostały przeprowadzone w dwóch kategoriach: kl 0-3 i 4-6. Warcabiści UKS Struga spisali się doskonale: w młodszej kategorii zwyciężyła drużyna z SP 5 w Markach (Ludwika Moczulska, Jakub Broma, Tomasz Wojciechowski, Zuzanna Piechocka), a drużyna z SP 1 w Słupnie była trzecia. W odwrotnej kolejności zakończyły się rozgrywki w starszej kategorii: zwyciężyła drużyna z SP 1 w Słupnie (Martin Banaszek, Marta Bańkowska, Bogdan Bańkowski, Ida Zając), a SP 5 Marki była na trzecim miejscu.

Indywidualnie bezkonkurencyjnie z kompletem punktów byli w kat. 0-3 byli Ludwika Moczulska i Jakub Broma, zaś w kat. 4-6 zwyciężył Martin Banaszek.

Gratulujemy.

Elżbieta Suchecka

galeria zdjęć

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry