11 kwietnia 2012    21:33

ZAPOWIEDZ8

MLF wchodzi w decydującą fazę. Do końca zostały już tylko 3. kolejki i każdy zespół ma inne cele. Lider Niespodzianka w meczu z Fomarem powalczy o 3 pkt, wprawdzie In Plus traci do niej 6 pkt, ale zawodnicy Marcina Boczonia muszą być czujni. Szczególnie, że Fomar zawsze mobilizował się na Niespodziankę i choćby w pierwszym meczu tego sezonu długo wygrywał z wyżej notowanym rywalem.

In Plus musi ograć outsidera TB, jeśli chce pozostać w grze. Za to TB, prawdopodobnie po raz kolejny będzie szukać po prostu doświadczenia. Ten sezon zupełnie nie wyszedł temu zespołowi, szczególnie po kontuzji podstawowego goalkeepara.

Najciekawiej się prezentuje mecz o godz. 18 - Lisek po wygranej z In Plusem wyprzedza obecnie Titansów trzema punktami. Bezpośredni pojedynek zdecyduje o brązowym medalu. Titans mają dużą zaliczkę z pierwszego spotkania (wygrali 11:3), ale oba zespołu prezentują się ostatnio rewelacyjnie. Zapowiada się ciekawy pojedynek!

Galeria

fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry