Obwodnica na Facebooku

Jacek Orych Marki2020

 12 kwietnia 2012    23:05

facebookDrodzy Przyjaciele! Przygotowaliśmy dla Was kolejny kanał informacyjny, traktujący o sprawach związanych z tematem budowy obwodnicy naszego miasta. Tym razem jest dedykowany tym osobom, które korzystają z Facebooka, czyli jednego z najszybciej rozwijających się serwisów społecznościowych. Wystarczy, że dołączycie do grona naszych znajomych (poprzez polubienie profilu) i będziecie mogli trzymać rękę na pulsie inwestycji, która - daj Boże - zbliża się coraz szybszymi krokami. W naszym serwisie znajdziecie informacje o naszych działaniach, decyzjach urzędników i publikacjach prasowych. W ten sposób wypełniamy też lukę, jaka powstała po zlikwidowaniu na miejskiej stronie internetowej baneru akcji "Tak dla Obwodnicy Marek". Zapraszamy zatem na https://www.facebook.com/ObwodnicaMarek

Grupa Marki 2020

Galeria

fot. 1
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry