W końcu złapany

Piotr Matusiak UMMarki

 13 kwietnia 2012    12:45

4W nocy 13 kwietnia 2012 roku pracownicy Wydziału Monitoringu, Zarządzania Kryzysowego i Obronności Urzędu Miasta Marki stwierdzili około godziny 3.58 mieszkańca Marek z ulicy Rejtana wyrzucającego odpady komunalne w miejscu niedozwolonym tj. na skwerze obok kolejki przy budynku Urzędu Miasta Marki. Całe zajście zostało nagrane przez kamerę miejskiego monitoringu.

W toku prowadzonych czynności udało się ustalić sprawcę czynu.

Odpady komunalne pojawiały się na skwerze przy kolejce już kilkukrotnie m.in. 22 listopada 2011 roku.

Jest to miejsce odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta, a mimo to śmieciarz urządził sobie ze skweru własne śmietnisko. Ludzka głupota nie zna granic, a to jest tego najlepszy przykład. Na szczęście pracownicy miejskiego monitoringu wykazali się czujnością i całe zdarzenie nagrali. W końcu udało się go złapać. Mieszkaniec ten jest dobrze znany mareckim policjantom, jednak za wyrzucanie odpadów jeszcze nie był ścigany.

W związku z powyższym Burmistrz Miasta Marki mając niezbite dowody złożył wniosek o ustalenie sprawcy i skierowanie wniosku o ukaranie do sądu wykroczenia polegającego na wyrzucaniu odpadów w miejscu niedozwolonym.

lanie w miejscu publicznym 2

Więcej zdjęć na WWW.MARKI.PL

Miasto Marki |

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry