Wspomnienie Owiane Tangiem

MOK Marki MOK

 14 kwietnia 2012    01:35

Marecki Ośrodek Kultury zaprasza 22. IV 2011 w niedzielę o godz. 17 na WERNISAŻ MALARSTWA i FOTOGRAFII artysty plastyka ANNY CHEŁMICKIEJ pt. "WSPOMNIENIE OWIANE TANGIEM".

Komisarz wystawy: artysta plastyk LUIZA WOJCIECHOWSKA-KONOPKA.

Wernisaż uświetni KONCERT "ŚWIAT TANGA" w wykonaniu "SENTIDO DEL TANGO" w składzie: PIOTR KOPIETZ - bandoneon, akordina, GABRIELA MACHOWSKA-KOPIETZ - fortepian, MATEUSZ SZEMRAJ - gitara oraz występ pary tanecznej Klubu Tańca "Brawura" prowadzonego przez Annę Głogowską i Marcina Wrzesińskiego.

Wstęp wolny

Anna Chełmicka

ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się grafiką, malarstem, dekoratorstwem i projektowaniem wnętrz.

Słowo od artystki:

"Wszyscy mamy marzenia,

których nie możemy zrealizować,

problemy, których nie potrafimy rozwiązać.

Jest w nas tyle wątpliwości, rozterek i tęsknot.

Wszyscy w pewnym sensie jesteśmy imigrantami

szukającymi swojego prawdziwego domu.

On istnieje. Odnaleźć go można w tangu."

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry