UKS "SANCHIN" wspierał Piknik "ZE ZWIERZAKIEM"

Piotr Wysocki UKSSanchin StrazZwierzat

 19 kwietnia 2012    20:35

IMG_4081W dniu 15 kwietnia zawodnicy UKS "SANCHIN" wspierali organizację Pikniku Rodzinnego "ZE ZWIERZAKIEM" zorganizowanego przez Straż Zwierząt SPCA, który odbył się w Hali Widowiskowo - Sportowej przy szkole Podstawowej nr 4 w Markach. Uczestnicy pokazu zaprezentowali techniki podstawowe czyli KIHON w wersji dla początkujących i zaawansowanych, formy czyli KATA oraz sposoby prowadzenia walki czyli KUMITE. Na zakończenie instruktorzy wykonali pokaz technik Goju Ryu Karate Do w samoobronie, bazując na ruchach formy Shisochin. Demonstracja spotkała się z żywiołowym przyjęciem ze strony publiczności, co jeszcze bardziej dopingowało naszych najmłodszych Karateka. Pomimo niesprzyjającej aury wszyscy świetnie się bawili.
W tym miejscu pragnę podziękować RODZICOM naszych zawodników, którzy po raz kolejny udowodnili, że można na nich liczyć! DZIĘKUJĘ!

Prezes UKS "SANCHIN"


Monika Wysocka


Foto. Grzegorz MęczyńskiPRZEKAŻ SWÓJ 1% NA UKS "SANCHIN"
POMOŻESZ NAM ZORGANIZOWAĆ WAKACJE DLA DZIECI!


KRS 0000 34 09 03


www.karate-marki.plGaleria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry