Chatka Puchatka - o przedszkolu

Anna Golińska PrzedszkoleChatkaPuchatka

 20 kwietnia 2012    14:48

logo_facebPrzedszkole  Chatka Puchatka  zlokalizowane jest z dala od ruchliwych ulic i zgiełku miasta, w pobliżu lasu. Mieścimy się w wolno stojącym budynku przy ul. Cichej 16 A. Posiadamy ogrodzony, duży plac zabaw, wyposażony w piaskownice, zjeżdżalnię, huśtawki oraz domki zabaw. Aby zapewnić kameralną atmosferę i dobrą opiekę tworzymy mało liczne grupy wiekowe. Czas spędzony w Chatce Puchatka jest dla dzieci niepowtarzalną szansą na zdobycie nowych doświadczeń, rozbudzenie zainteresowań oraz rozwój talentów.

Nasi wychowawcy i nauczyciele realizują program edukacyjny zgodny z podstawą programową MEN, rozszerzony o autorskie projekty. Kadrę pedagogiczną tworzą nauczyciele emanujący głęboką życzliwością i energią twórczą, którzy stale rozwijają własny potencjał twórczy. W pracy dydaktycznej wykorzystujemy również autorskie programy edukacyjne m.in. Dziecięcą matematykę - prof. Edyty Gruszczyk - Kolczyńskiej i Glottodydaktykę - Bronisława Rocławskiego.

W pakiecie zajęć, w ramach czesnego znajdują się warsztaty logopedyczne, zajęcia z psychologiem, j.angielski, warsztaty muzyczne, bajko-terapia, warsztaty plastyczne, rytmika, warsztaty kulinarne. W pakiecie oferujemy również wycieczki, wyjazdy, bale, teatrzyki, dni tematyczne w języku polskim i angielskim, wizyty ciekawych gości. Nasi mali twórcy biorą udział w wielu konkursach artystycznych, happeningach i wystawach.

Szczycimy się własną kuchnią i bogatym zapleczem gastronomicznym. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do zdrowego odżywiania, mamy możliwość indywidualnego ustalania diety. Posiłki nie są limitowane.

Każda grupa ma do dyspozycji dużą przestronną salę.
Miła atmosfera, przyjazne domowe otoczenie oraz fachowa opieka pedagogiczna, zapewnia dzieciom bezpieczne i radosne spędzanie czasu z nami.
Pod koniec każdego miesiąca w biurze naszego przedszkola każdy Nasz Rodzic może pobrać darmowe zdjęcia swojej pociechy wykonane podczas zajęć, spacerów i dni tematycznych.

Z wielką radością i dumą zaczynamy zapisy do naszej najmłodszej grupy, do Maleństw.
Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, których pociechy ukończyły 18 miesięcy (1,5 l). Z myślą o rodzicach proponujemy Państwu darmowe indywidualne zajęcia adaptacyjne.
Po każdych zajęciach rodzice mają możliwość rozmowy z Pedagogiem mającej na celu przybliżenie postępów dziecka. Zajęcia prowadzone są w małej grupie, co pozwala nauczycielowi skupić się na indywidualnych potrzebach dzieci i sprawia, że rodzice mają większy komfort psychiczny pozostawiając maluchy po raz pierwszy pod opieką obcej osoby.
Czekających na pociechy uczestniczące w zajęciach rodziców, zapraszamy do naszego biura, gdzie można w spokoju poczytać, napić się kawy lub herbaty i w razie potrzeby szybko przyjść do sali, w której odbywają się zajęcia.
W początkowej fazie usamodzielnienia, dzieci pod opieką pedagogów odwiedzają czasami rodziców, choćby po to, by dostać pokrzepiającego buziaka i wrócić spokojnie do zabaw na sali.
Serdecznie zachęcamy rodziców do jak najczęstszych rozmów z pedagogami prowadzącymi zajęcia adaptacyjne. Warto pytać o każdy nurtujący Państwa problem i zgłaszać uwagi. Konsultacje po zajęciach są naturalną częścią usamodzielniania Państwa dziecka.
Dla Rodziców, którzy zdecydują się na zapisanie dziecka do grupy Maleństw do końca kwietnia 2012 roku przygotowaliśmy specjalną ofertę, czesne w wysokości 720 zł bez dodatkowej opłaty pieluszkowej (90 zł miesięcznie).

Zapraszam na naszą stronę internetową i na stronę na profilu Facebook,  tam będą mogli Państwo zapoznać się szczegółowo z ofertą naszego przedszkola.

[gallery]

Serdecznie Zapraszam do Chatki Puchatka

Anna Golińska
Dyrektor Niepublicznego Przedszkola nr4
CHATKA PUCHATKA
Ul. Cicha 16 A
MARKI

Tel. 022 781-21-08
Tel. kom. 0504-963-044

http://chatka-puchatka.com.pl/

http://www.facebook.com/ChatkaPuchatkaMarki

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry