I w Mińsku Mazowieckim wygrywamy

Michał Suchecki UKSStruga

 14 grudnia 2005    20:39

Zawodnicy UKS z dyplomami10 grudnia 2005 r. zawodnicy UKS ?Struga? wzięli udział w IX Otwartych Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego w warcabach 100-polowych. Nasz klub reprezentowało 5 zawodników: Marcin Grzesiak, Paweł Suchecki oraz orlicy Piotr Nagraba, Michał Wójcik i Karol Metelski.

Na turnieje do Mińska Mazowieckiego nasi zawodnicy jeżdżą chętnie. Po pierwsze ? stosunkowo niedaleko, a poza tym na ogół UKS ?Struga? zdobywa tam jakieś nagrody. Tak było i tym razem. Zwycięzcą zawodów okazał się nasz Marcin Grzesiak, a Piotruś Nagraba zajął wysokie ? czwarte miejsce w kategorii orlików. Pozostali nasi orlicy Michał Wójcik i Karol Metelski zajęli w swojej kategorii 8 i 9 miejsce. Dobry początek miał Paweł Suchecki, po 4 rundach znalazł się na pierwszej pozycji i byłby szczęśliwy, gdyby turniej w tym momencie się skończył. Następne dwie partie przegrane z byłymi mistrzami zdecydowały ostatecznie o 11 pozycji w całym turnieju. W zawodach startowało 54 warcabistów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Jarosław Suchecki

 

Najmłodsi UKS-owcy ze swoim treneremNajmłodsi UKS-owcy ze swoim trenerem Michał i Karol przy jednej warcabnicyMichał i Karol przy jednej warcabnicy Piotruś radził sobie najlepiej wśród naszych orlikówPiotruś radził sobie najlepiej wśród naszych orlików Wszyscy dostali pamiątkowe dyplomyWszyscy dostali pamiątkowe dyplomy Marcin Grzesiak (UKS STRUGA)  był najlepszyMarcin Grzesiak (UKS STRUGA) był najlepszy dyplomCała nasza drużyna ze zwycięskim pucharem Marcina dyplom

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry