Gminny Punkt Informacyjny - otwarcie

Piotr Matusiak UMMarki

 27 kwietnia 2012    14:36

IMG_010827 kwietnia Burmistrz Miasta Marki dokonał otwarcia Gminnego Punktu Informacji z bezpłatnym dostępem do internetu, zorganizowanego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Punkt ma za zadanie ułatwienie dostępu do internetu osobom poszukującym pracy, bezrobotnym, niepełnosprawnym, poszukującym pomocy w zakresie przemocy czy problemów alkoholowych oraz innych uzależnień.

Obsługa punktu zapewnia pomoc w korzystaniu z narzędzi internetowych i komputerowych. Punkt posiada 5 stanowisk komputerowych na których, osoby poszukujące zatrudnienia mogą przygotować elektroniczny wniosek, podanie, CV czy list motywacyjny a następnie dokonać wydruku, bądź kopii, przygotowanych pism, na przyniesionym przez siebie papierze. Zasady korzystania z Gminnego Punktu Informacyjnego określa Regulamin.

IMG_0093

Adres: Gminny Punkt Informacyjny Al. Marsz. J. Piłsudskiego 140 B 05-260 Marki godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach od 17.00 do 21.00 gpi@marki.pl IMG_0078 Wydział Spraw Społecznych UM Marki

Miasto Marki |

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry