V MARECKI KONKURS MUZYKI INSTRUMENTALNEJ dla dzieci i młodzieży

MOK Marki MOK

 9 maja 2012    00:29

2012_konk-muzyczny_mok-marki11 maja 2012 w piątek o godz. 17.30 w Mareckim Ośrodku Kultury przy ul. Fabrycznej 2 odbędą się przesłuchania do V MARECKIEGO KONKURSU MUZYKI INSTRUMENTALNEJ dla dzieci i młodzieży.

Organizator konkursu: Marecki Ośrodek Kultury.

Kierownik artystyczny: Krzysztof Zajkowski.

Więcej informacji o konkursie...

Laureaci konkursu mareckiego będą zaproszeni do udziału w XI Powiatowym Konkursie Muzyki Instrumentalnej Ząbki 2012, który odbędzie się 19 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Ząbkach.

Galeria

fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry