W KRÓLESTWIE WIOSENNEGO SMOKA ŚPIOCHA ? bajka dla dzieci

MOK Marki MOK

 9 maja 2012    00:32

2012-05-13_smok_afisz-infoMarecki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku od lat 4 na kolejną imprezę z cyklu NIEDZIELĄ Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ. W programie interaktywny spektakl teatralny p.t.: "W KRÓLESTWIE WIOSENNEGO SMOKA ŚPIOCHA".

Wiosenna komedia o smoku, który nie chciał się przebudzić z zimowego snu. Bohater spektaklu to kapryśna zrzęda, zmieniona przez słonecznepromienie w miłego, dobrego, przyjaznego smoka. Bajka o radości życia i prawdziwej przyjaźni, na dobre i na złe.

13.05.2012, godz. 15.00

Wstęp wolny. Marki ul. Fabryczna 2. tel. 22 781 14 06.

Galeria

fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry