Przystań Marki - 26 maja 2012, godz. 12.00 - ZAPROSZENIE

Krzysztof Bychowski UMMarki TPM

 10 maja 2012    15:39

500
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Marek i okolic na coroczną imprezę Przystań Marki, która odbędzie się 26 maja, w sobotę w Mareckim Parku Miejskim przy al. Piłsudskiego 96.
Zabierzcie ze sobą rodzinę i przyjaciół - zapowiada się super zabawa.
Rozpoczynamy punktualnie o godzinie 12.00 festynem z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka pod hasłem "Postaw na rodzinę", a o godzinie 16.00 zapraszamy na doroczny koncert "Przystań Marki 2012"

W pierwszej części tradycyjnie wystąpią dzieci z mareckich szkół oraz klubów sportowych działających na terenie miasta, będą pokazy taneczne, śpiew, sztuki walki i wiele innych atrakcji.

Dla wszystkich uczestników, zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych przygotowaliśmy szereg atrakcji, będą dmuchane zamki, samochodziki, stoiska z zabawkami i cukrową watą, kucyki i wiele, wiele innych. Jak zawsze będzie ogródek grillowy, gdzie będzie można usiąść i zjeść smaczne potrawy przy dźwiękach dobrej muzyki.

Podczas pierwszej części imprezy, odbędzie się również losowane nagród dla uczestników IX Mareckiej Majówki Rowerowej odbywającej się tego samego dnia na terenie Marek.

O godzinie 16:00, na naszej scenie, rozpoczną koncerty zaproszone zespoły: Blues Drivers, Z Dala Od Zgiełku oraz EKT Gdynia.

Dokładny program imprezy już wkrótce na portalu społeczności Marek - www.marki.net.pl.

Na imprezę zapraszają Urząd Miasta Marki, Towarzystwo Przyjaciół Marek oraz sponsorzy.

plakat_szanty_5

Galeria

fot. 1
fot. 2
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry