XI Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Zielonka

Michał Suchecki UKSStruga

 10 maja 2012    23:45

DSC04084W sobotę 28.04.2012 w Zielonce odbył się III turniej z cyklu XII Grand Prix Powiatu Wołomińskiego w szachach. Tym razem szachiści w gościnnym Ośrodku Kultury i Sportu rozgrywali Turniej o Puchar Burmistrza Zielonki.

Frekwencja dopisała - w kat. open wzięło udział 11 zawodników, w kat. do lat 16 grało 32 zawodników.

Zwycięzcą wśród dorosłych okazał się Robert Krasiewicz z Marek (II miejsce Marcin Śliwiński, III miejsce Witold Rogulski), zaś w kategorii młodzieżowej najlepsi byli szachiści z Zielonki: 1. Maksymilian Wierzba i 2. Bernard Szczerba, 3. Jan Kosior z Ząbek.

Wyniki zawodów: Open, do lat 16.

Zakończenie GP było planowane w Wołominie, jednak proponowany termin okazał się trudny do pogodzenia z nakładającymi się innymi zawodami. Wszystko więc wskazuje na to, że ostatni turniej odbędzie się w Wołominie po wakacjach.

Punktacja GP po trzech turniejach: Open, do lat 16.

[gallery]

więcej zdjęć: https://picasaweb.google.com/grandprix.ovh.org/XIIGPZielonka

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry